Najlepsze wyciskarki – zestawienie

Najlepsze wyciskarki – zestawienie

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wybór wyciskarki do soków łatwy nie jest i dlatego też postanowiliśmy choć trochę przybliżyć Ci najbardziej popularne modele na rynku. Mamy nadzieję, że to właśnie wśród nich znajdziesz dokładnie taką wyciskarkę, która Ci się spodoba i niebawem stanie w Twojej kuchni.

Sana EUJ-707

Jest to jeden z modeli z wyższej półki, który jest bardzo mocno chwalony przez klientów. Cena w tym wypadku nie jest najniższa, bowiem prawie 1700 złotych, ale jak najbardziej się opłaca. Do wyciskarki dołączonych jest wiele różnych akcesoriów, dzięki którym uzyskiwanie soków z różnych rodzajów warzyw i owoców nie będzie zbytnim problemem. Bardzo dobrze nadaje się również do wyciskania soków z warzyw włóknistych, z którymi nie radzą sobie wyciskarki pionowe i sokowirówki.

Sana EUJ-808

Tym razem przedstawiamy Ci wyciskarkę pionową. Dysponuje ona najniższymi obrotami na rynku, bowiem wynoszą tylko 43 obroty na minutę, co jest zdecydowanym rekordem wśród wyciskarek wolnoobrotowych.  Można przy jej pomocy przygotowywać różnorodne koktajle, musy i przeciery. Bardzo przydatna jest funkcja płukanie wyciskarki, dzięki czemu jeśli chcesz wycisnąć różne rodzaje soku, to nie musisz za każdym razem rozkładać i myć osobnych elementów. Po prostu wlewasz wody, przepłukujesz i gotowe.

Angel 7500

Jest to wyciskarka klasy premium, która dysponuje najlepszymi możliwościami wyciskania soku. Dołączonych do niej jest szereg różnych akcesoriów, które zwiększają jej funkcjonalność i pozwalają każdego dnia cieszyć się wysokiej jakości sokiem. Jej koszt to wydatek z rzędu 5 500 złotych.


Dodaj komentarz